Nasze sukcesy w konkursach kuratoryjnych

Niektórzy uczniowie jeszcze czekają na szkolny etap konkursu kuratoryjnego, a matematyczna drużyna Pani Agnieszki  Wołenkiewicz-  Rekuckiej  w składzie: – Mikołaj Ż, Stanisław J. i Karol R. zakwalifikowała się do II etapu kuratoryjnego konkursu matematycznego . Gratulacje dla wszystkich i powodzenia na kolejnych etapach!

Do  II etapu kuratoryjnego konkursu z  informatyki  LOGIA  przeszli  uczniowie realizujący w naszej szkole  indywidualny tok nauki pod opieką  Pani Agnieszki  Wołenkiewicz-  Rekuckiej  i są to
uczniowie Antoni S. z klasy 7m i Karol R. z klasy 8m . Gratulacje!

Oskar S. przeszedł do II etapu konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego.

Mamy także kolejnych uczniów w II etapie konkursu kuratoryjnego, tym razem z języka angielskiego Dawid S., Iwo M-W. i Nikodem T. Brawo uczniowie 8m i gratulacje dla Ani Dolińskiej ich nauczycielki.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach!