Lato z Platerkami

Otwieramy nabór do kolejnej edycji półkolonii dla dzieci w wieku 3-9 lat w Prywatnym Przedszkolu i Szkole im. Cecylii Plater-Zyberkówny przy Szkołach na Pięknej 24/26.

Pod okiem kadry naszych placówek o ponad 137-letniej tradycji Wasze dzieci wcielą się w rolę małych archeologów, będą odkrywać świat egzotycznych zwierząt, poznawać zwyczaje innych europejskich krajów, zgłębiać fascynujące prawa fizyki i matematyki, zanurzać się w magiczny świat baśni i uczyć się poprzez zabawę wielu nowych rzeczy.

Tutaj znajdziesz link do ankiety rekrutacyjnej

Każdy tygodniowy turnus ma inny temat przewodni, ale stałymi punktami są: gry i zabawy na świeżym powietrzu wyjścia do parku i spacery zajęcia kreatywne wycieczka tematyczna (do teatru, muzeum, na wystawy itp.) zajęcia manualne i wzmacniające motorykę.

 

Dbamy również o zdrowe żywienie Waszych dzieci, zapewniając w ramach opłaty całodzienne wyżywienie. Jedzenie przygotowujemy w naszej lokalnej kuchni i dopasowujemy specjalnie do potrzeb małych dzieci. W przypadku zaleceń lekarskich możliwe jest indywidualne dopasowanie diety dziecka.

Wszystkie zajęcia będą się odbywały w aktualnym reżimie sanitarnym, według zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji i Ministerstwa Zdrowia, które śledzimy na bieżąco. Jeżeli takie będą zalecenia odpowiednich władz, to ramowy program tygodniowy, wskazany powyżej, może ulec zmianie.

Tutaj znajdziesz link do ankiety rekrutacyjnej

Cena regularna: 650 zł za turnus tygodniowy. 

Możliwe upusty (każdorazowo za turnus):  a) 100 zł z tytułu przynależności do Społeczności Platerkowskiej,  b) 50 zł z tytułu rezerwacji z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodni  c) 50 zł dla drugiego dziecka.  

Upusty mogą się łączyć. Poprzez Społeczność Platerkowską rozumiemy dzieci i młodzież będące Cecylką/-iem, Platerką lub Zyberkiem (nawet in spe tj. od 1 września br.) lub ich rodzeństwo.

Turnusy odbywają się przez wszystkie tygodnie wakacji a opieka zapewniona jest w godzinach 8.00-17.00. 

Wpłata zaliczki 250 zł/turnus zgodnie z procedurą zapisów jest gwarancją miejsca. Prawidłowo i kompletnie wypełniony kwestionariusz prosimy przesłać na adres sekretariat@cpz.edu.pl

Tutaj znajdziesz link do ankiety rekrutacyjnej

Do zobaczenia! 

Dokumenty do pobrania:  

Regulamin

Oświadczenie rodzica

Deklaracja rodzica 

Kwestionariusz